Terug naar overzicht
Vink aan om te vergelijken

AEG SCS51600S

Koelkast 158 cm
2 jaar garantie (5 jaar bij 3 apparaten van AEG)
Levertijd:8 tot 10 werkdagen
Bekeken:1187 keer
€1090,-
926,- incl. BTW
Verwijderingsbijdrage: € 17,-

Elders goedkoper: Meld het ons!
Extra services
Bezorgen (Gratis)
Monteren (€ 99,-) info

Print

Productinformatie - SCS51600S

Typenr:SCS51600S
Merk:AEG
Kleur:-
Inhoud:170+70 liter
Klasse:A+
Systeem:Sleepdeur
Nismaat:1580mm
Aansluitwaarde: 200 Watt
Laden:3

Heeft u vragen over de SCS51600S? Bel: 0226-355340
Bel mij voor meer informatie over de SCS51600S?

Online vraag & antwoord - SCS51600S

Er zijn nog geen vragen gesteld, stel hier uw vraag!

Stel nu uw vraag

Specificaties - SCS51600S

  • Model Inbouw, deursysteem met sleepscharnier
  • Energie-efficiëntieklasse A+
  • Netto inhoud koelruimte (liter) 170
  • Netto inhoud vriesruimte (liter) 70
  • Energieverbruik per jaar (kWh) 265
  • Positie vriesruimte Onder
  • Aantal vriesladen 3
  • Invriesvermogen in 24 uur (kg) 4
  • Maximale bewaartijd bij stroomuitval (uren) 20
  • Klimaatklasse SN-N-ST
  • Kleur Wit
  • Aansluitwaarde (W) 200
  • Lengte aansluitsnoer (m) 2.4
  • Afmetingen hxbxd (mm) 1575 x 540 x 547
  • Inbouwmaten hxbxd (in mm) 1580 x 560 x 550

Let op deze informatie komt van de site van AEG om u van dienst te zijn, maar wij aanvaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor de juistheid en/of de volledigheid van de verstrekte informatie.

Reviews - SCS51600S

Gemiddeld beoordeeld met een  5 schaal (1 t/m 10)

Voeg een review toe
Door: UNENDE F. VAN- KOK MEVR  |  04-11-2011 11:21
5
 5

Was het enige aparaat dat binnen een week geleverd kon worden

In bezit: een paar weken

Totaal: 1 review

Garantie - SCS51600S

U krijgt 2 jaar fabrieksgarantie en service op alle apparatuur die u bij Keukenloods.nl koopt.

"Hoe staat het met de garantie" is de meest gestelde vraag bij internetwinkels. Hierin kunnen we helder zijn, dit is niet anders dan bij een winkel met een fysieke showroom. In de garantieperiode wordt het product hersteld door de fabrikant/importeur, ook winkels met een eigen technische dienst geven vaak de storingen in de garantieperiode gewoon door aan de fabrikant.

Keukenloods neemt een actieve rol in de begeleiding van garantiegevallen. Om onnodig de servicedienst in te schakelen adviseren wij u bij gebreken in eerste instantie contact met onze klantenservice op te nemen, wellicht is het probleem ook al telefonisch te verhelpen en anders hebben de medewerkers de juiste telefoonnummers en (E-mail)adressen van de servicedienst.

De fabrieksgarantie van de AEG SCS51600S is '2 jaar garantie'

Bezorgen - SCS51600S

De bezorgkosten zijn GRATIS, tenzij anders vermeld, op elk leveradres binnen Nederland, m.u.v. de Waddeneilanden.

Oude apparatuur

Bij de bezorging wordt het oude apparaat, mits losgekoppeld en klaargezet, indien aangegeven meegenomen.

Aflevering
Aflevering geschiedt uitsluitend in Nederland, de waddeneilanden in overleg. De goederen worden d.m.v. een steekwagen/palletwagen bezorgd tot de eerste drempel, voor verder vervoer binnen uw woning dient u zelf zorg te dragen. De afleveringsplaats en datum worden in overleg met u afgesproken. Een door U uitgestelde levering is mogelijk tot maximaal 1 jaar na opdracht. Onze apparatuur is speciaal geproduceerd voor de Nederlandse markt.

Bezorgafspraak
Een afspraak welke niet door kan gaan dient minimaal 48 uur van te voren aan ons te worden gemeld. Komt onze chauffeur en u bent niet thuis dan dient er een nieuwe afspraak te worden gemaakt. Hiervoor worden dan extra 30 euro aan bezorgkosten in rekening gebracht.

Betaling
Alle vermelde prijzen zijn incl. 19% btw
Wij vragen geen aanbetaling bij opdracht.
Betalen kan contant of via onze mobile *PIN aan de chauffeur bij aflevering, betalen via bank of giro is mogelijk mits deze betalingen bij ons zijn bijgeschreven voor aflevering.

*PIN
Let op! U kunt maximaal 2250,- euro pinnen tenzij u anders met uw bank heeft afgesproken.

Factuur
Bij levering krijgt u de factuur.

Afhalen - SCS51600S

Uiteraad kunt u bij ons ook de apparatuur afhalen.Ons Magazijn is op alle werkdagen (niet op zaterdag) geopend van 8.00 tot 16.00 uur, ook hier kan gepint worden.

Keukenloods.nl BV
De veken 219
1716 KJ Opmeer

Uiteraard kunt u het ook in Zaandam of Gaanderen ophalen, echter staat hier niet altijd alles op voorraad.
Indien u bij bestelling aangeeft dat u in Zaandam of Gaanderen wil afhalen zorgen wij dat het op het afgesproken tijdstip in Zaandam of Gaanderen staat.

Fabrikant - AEG

AEG
AEG
Postbus 120
2400 AC
Alphen aan den Rijn

Tel: 0172-468468
Fax: 0172-468523
Mail: consumenten.belangen@electrolux.nl
Website: www.aeg.nl
Over AEG
AEG maakt sinds 1994 deel uit van de Zweedse Electrolux Groep, ’s werelds grootste producent van huishoudelijke apparaten. Vanaf 2003 wordt de prominente marktpositie van het Duitse topmerk AEG in de witgoed- en keukeninbouwapparaten sector steeds verder versterkt dankzij de strategie van de Electrolux Groep waarbij uw wensen - naar producten die zich onderscheiden in prestaties, functioneel design en kwaliteit - centraal staan.

AEG beroept zich bewust op de merkwaarden die zijn ontwikkeld sinds de oprichting in 1889: technologie, kwaliteit, lange levensduur en een duidelijk, gestructureerd design. Deze merkwaarden én de resultaten van een in 2003 gehouden grootscheeps consumentenonderzoek komen tot uitdrukking in de producten van het topmerk AEG.

Bron: AEG
Service & Informatie AEG
Telefoon service: 0172-468172
Service aanvragen: http://www.aeg.nl/node141.asp
Brochure aanvragen: http://www.aeg.nl/node163.asp
< Terug
Print