Terug naar overzicht
Vink aan om te vergelijken

TEKA C610

Onderbouw afzuigkap
2 jaar garantie
Levertijd:5 tot 10 werkdagen
Bekeken:2834 keer
€229,-
132,- incl. BTW

Elders goedkoper: Meld het ons!
Extra services
Bezorgen (Gratis)

Print

Productinformatie - C610

Typenr:C610
Merk:TEKA
Kleur:rvs
Afzuigcapaciteit:532m3 per uur
Afvoerdiameter:120mm
Aansluitwaarde: 205 Watt

Heeft u vragen over de C610? Bel: 0226-355340
Bel mij voor meer informatie over de C610?

Online vraag & antwoord - C610

Stel nu uw vraag
Door: bezoeker
Vraag:

Heeft deze de wasemafvoer aan de bovenkant of (ook) aan de achterkant?

Antwoord:

Deze afzuigkap van Teka type C610 heeft alleen een afvoer aan de bovenzijde.

Gepost op: woensdag 26 oktober 2011 - 18:45
Totaal: 1 vraag

Specificaties - C610

  • Druktoetsbedieningspaneel
  • RVS paneel
  • 1 motor
  • Max vermogen 532 m3/u
  • Vrijblazend vermogen 380 m3/u
  • UNE-EN-61591 260 m3/u
  • 3 snelheden
  • Gloeilampverlichting
  • Soft design metalen filters
  • Geluidsniveau: (UNE-EN 60704-2-13): 44 dB
  • Accessoires:
  • Recirculatieset met koolstoffilters Art.nr. 61801239:
  • Aansluitwaarde: 240 watt

Let op deze informatie komt van de site van TEKA om u van dienst te zijn, maar wij aanvaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor de juistheid en/of de volledigheid van de verstrekte informatie.

Accessoires - C610

Let op: dit zijn algemene accessoires en niet specifiek voor het door u geselecteerde product.
Indien u losse accessoires bestelt dient u vooraf te betalen en wordt het artikel u per post toegestuurd.

61801239Teka koolstoffilter/t.b.v. C610
€ 29,-
Bestel
61801251Teka recirculatieset incl. koolstoffilter/t.b.v. TL192 TL162 GFH55 GFH73
€ 25,-
Bestel
78253Teka recirculatieset incl. koolstoffilters/t.b.v. DBB90 DBB60
€ 68,-
Bestel
78259Teka recirculatieset incl. koolstoffilters/t.b.v. DBG390GLAS
€ 68,-
Bestel
79085Teka koolstoffilter/t.b.v. TL162
€ 29,-
Bestel
79105Teka recirculatieset incl. koolstoffilters/t.b.v. DG2ISLA
€ 68,-
Bestel
79108Teka recirculatieset incl. koolstoffilters/t.b.v. TDJ90 TDJ60 DH90 DHISLA
€ 68,-
Bestel

Reviews - C610

Er zijn op dit moment nog geen reviews voor dit product!

Voeg als eerste een review toe

Garantie - C610

U krijgt 2 jaar fabrieksgarantie en service op alle apparatuur die u bij Keukenloods.nl koopt.

"Hoe staat het met de garantie" is de meest gestelde vraag bij internetwinkels. Hierin kunnen we helder zijn, dit is niet anders dan bij een winkel met een fysieke showroom. In de garantieperiode wordt het product hersteld door de fabrikant/importeur, ook winkels met een eigen technische dienst geven vaak de storingen in de garantieperiode gewoon door aan de fabrikant.

Keukenloods neemt een actieve rol in de begeleiding van garantiegevallen. Om onnodig de servicedienst in te schakelen adviseren wij u bij gebreken in eerste instantie contact met onze klantenservice op te nemen, wellicht is het probleem ook al telefonisch te verhelpen en anders hebben de medewerkers de juiste telefoonnummers en (E-mail)adressen van de servicedienst.

De fabrieksgarantie van de TEKA C610 is '2 jaar garantie'

Bezorgen - C610

De bezorgkosten zijn GRATIS, tenzij anders vermeld, op elk leveradres binnen Nederland, m.u.v. de Waddeneilanden.

Oude apparatuur

Bij de bezorging wordt het oude apparaat, mits losgekoppeld en klaargezet, indien aangegeven meegenomen.

Aflevering
Aflevering geschiedt uitsluitend in Nederland, de waddeneilanden in overleg. De goederen worden d.m.v. een steekwagen/palletwagen bezorgd tot de eerste drempel, voor verder vervoer binnen uw woning dient u zelf zorg te dragen. De afleveringsplaats en datum worden in overleg met u afgesproken. Een door U uitgestelde levering is mogelijk tot maximaal 1 jaar na opdracht. Onze apparatuur is speciaal geproduceerd voor de Nederlandse markt.

Bezorgafspraak
Een afspraak welke niet door kan gaan dient minimaal 48 uur van te voren aan ons te worden gemeld. Komt onze chauffeur en u bent niet thuis dan dient er een nieuwe afspraak te worden gemaakt. Hiervoor worden dan extra 30 euro aan bezorgkosten in rekening gebracht.

Betaling
Alle vermelde prijzen zijn incl. 19% btw
Wij vragen geen aanbetaling bij opdracht.
Betalen kan contant of via onze mobile *PIN aan de chauffeur bij aflevering, betalen via bank of giro is mogelijk mits deze betalingen bij ons zijn bijgeschreven voor aflevering.

*PIN
Let op! U kunt maximaal 2250,- euro pinnen tenzij u anders met uw bank heeft afgesproken.

Factuur
Bij levering krijgt u de factuur.

Afhalen - C610

Uiteraad kunt u bij ons ook de apparatuur afhalen.Ons Magazijn is op alle werkdagen (niet op zaterdag) geopend van 8.00 tot 16.00 uur, ook hier kan gepint worden.

Keukenloods.nl BV
De veken 219
1716 KJ Opmeer

Uiteraard kunt u het ook in Zaandam of Gaanderen ophalen, echter staat hier niet altijd alles op voorraad.
Indien u bij bestelling aangeeft dat u in Zaandam of Gaanderen wil afhalen zorgen wij dat het op het afgesproken tijdstip in Zaandam of Gaanderen staat.

Fabrikant - TEKA

TEKA
TEKA
Wijkermeerstraat 34
2131 HA
Hoofddorp

Tel: 023-5656470
Fax: 023-5629207
Mail: info@tekanederland.nl
Website: www.teka.com
Over TEKA
Teka behoort tot de leidinggevende merken op keukengebied wat betreft spoelbakken en inbouwapparatuur en is producent van huishoudelijke apparaten, commerciële apparatuur en keukenspoelbakken van een zeer hoge kwaliteit.

Teka is een van ‘s werelds grootste producenten van keukenspoelbakken en de enige technologiefabrikant in de huidige markt. Teka biedt een volledig geïntegreerde productenreeks: wij kunnen uw keuken volledig uitrusten met Teka producten.

De Keuken divisie van Teka heeft dertien fabrieken in Europa, twee in Azië, en leidt een verkoopnetwerk dat ervoor zorgt dat de handelsnaam Teka over de hele wereld bekend is. De Teka-maatschappijen opereren in 33 landen en leveren spoelbakken en keukeninbouwapparatuur aan 125 landen op 5 continenten.

Achter alle Teka-apparatuur zit de kennis en vaardigheid van de echte specialist en meer dan 80 jaar ervaring.

Bron: TEKA
Service & Informatie TEKA
Telefoon service: 023-5656470
< Terug
Print